Laptop ASUS Vivobook Go E1504FA-NJ935 DOS/15.6″FHD/Ryzen 3-7320U/8GB/512GB SSD/zelena
40.444 RSD
Nema na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| BT | Yes |
| COLOR_NB | Green |
| CARDREADER | No |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | SR |
| FREQUENCY_NB | 4.10 GHz |
| SCREEN_TYPE_NB | Anti-Glare |
| USB2_NB | 1 |
| WIFI | Yes |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| FPSENSOR | No |
| CASE_NB | Plastic |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| DISPLAY_PANEL_NB | Standard |
| TOUCH | No |
| USB3.1_NB | 1 |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| VGA | No |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| MEMORY_CASH_NB | 6MB |
| LAN_NB | No |
| VGA_MODEL_NB | AMD Radeon |
| LITKEY | Yes |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| CAMRES_NB | Yes |
| VGA_SIZE_NB | Shared |
| CORE_NB | 4 |
| CPU_MODEL_NB | 7320U |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| OPTIKA_NB | No |
| GRAPHICS_NB | Integrated |
| CPU_NB | AMD |
| MEMORY_NB | 8 GB |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 3 |
| OS_NB | Free DOS |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| SCREEN_SIZE_NB | 15.6" |
| 3G | No |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.








