Laptop ACER Nitro Lite 16 NL16-71G NoOS/16″WUXGA 165Hz/i5-13420H/16GB/512GB/3050 6GB/backlit
95.219 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| BT | Yes |
| COLOR_DETAIL_NB | Crna |
| CARDREADER | No |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 100W |
| VGA_MODEL_NB | NVIDIA GeForce GTX3050 |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY_NB | 4.70 GHz |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1200 |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| USB3.1_NB | 2 |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| VGA | No |
| 3G | No |
| COLOR_NB | Black |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| DIMENSION_WITH_PAC | 498.0 x 310.0 x 65.0 mm |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| PORTDISP_NB | 1 |
| HDMI | 1 |
| LAN_NB | Yes |
| KEYBOARD | SR |
| MASS_BRUTO | 2940g |
| CAMRES_NB | Yes |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| WIFI | Yes |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 362.2 x 248.47 x 22.9 mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| MASS | 1950g |
| OPTIKA_NB | No |
| THUNDERBOLT | 1 |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| SCREEN_TYPE_NB | ComfyView |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| CPU_MODEL_NB | 13420H |
| OS_NB | Does not have |
| Charger included | YES |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i5 |
| CORE_NB | 8 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| SCREEN_SIZE_NB | 16.0" |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.




