Laptop ACER Predator Helios 18 AI PH18-73 W11P/18″WQXGAMiniLED/U9 275HX/192GB/2TB/5090 24GB/GLAN/bac
786.600 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| BT | Yes |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION_WITH_PAC | 597.0 x 425.0 x 98.0 mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| PORTDISP_NB | 2 |
| LAN_NB | Yes |
| MASS | 3200g |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY_NB | 5.40 GHz |
| THUNDERBOLT | 2 |
| SCREEN_TYPE_NB | ComfyView |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| TOUCH | No |
| 3G | No |
| BATTCEL_NB | LI 4-cell |
| CARDREADER | Yes |
| DIMENSION | 404.0 x 311.6 x 28.9 mm |
| Connector type and Max Charging power | Rectangle 400W |
| KEYBOARD | EN |
| OPTIKA_NB | No |
| RESOLUTION_NB | 2560 x 1600 |
| CAMRES_NB | Yes |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| USB3.1_NB | 3 |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| VGA | No |
| VGA_SIZE_NB | 24GB |
| COLOR_DETAIL_NB | Crna |
| COLOR_NB | Black |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| HDMI | 1 |
| MEMORY_CASH_NB | 36MB |
| MASS_BRUTO | 78100g |
| VGA_MODEL_NB | GeForce RTX 5090 |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| WIFI | Yes |
| CORE_NB | 24 |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| MEMORY_NB | 192 GB |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| SCREEN_SIZE_NB | 18.0” |
| CPU_NB | Intel |
| Charger included in packet | YES |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 9 |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1_NB | 2 TB |
| CPU_MODEL_NB | 275HX |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.









