Racunar LENOVO IdeaCentre AIO 24ARR9 DOS/23.8″ FHD IPS AG/Ryzen 5 7535HS/16GB/512GB SSD/GLAN/miš i t
87.400 RSD
Nema na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| DIMENSION | 540 x 192 x 431 mm |
| FORMAT_CASE_PC | All In One |
| HDMI_PC | 2 |
| OTHER_PC | Monitor 23.8" |
| USB2_PC | 2 |
| DIMENSION_WITH_PAC | 670 x 229 x 553 mm |
| KB_PC | Yes |
| USB3.1_PC | 1 |
| VGA_BRAND_PC | AMD |
| RPM_PC | No rotation |
| MOUS_PC | Yes |
| PSU_PC | 90W |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR5-4800 |
| WIFI_PC | Yes |
| DISCSIZE_PC | 512 GB |
| CPU_MODEL_PC | 7535HS |
| OS_PC | FreeDOS |
| OPTIC_PC | No |
| GRAPHICS_PC | Integrated |
| MEMORY_SIZE_PC | 16 GB |
| CORE_CPU | 6 |
| VGA_MODEL_PC | AMD Radeon |
| CHIPSET_PC | AMD Soc Platform |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| CPU_PC | AMD |
| CPU_TYPE_PC | Ryzen 5 |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










