Laptop HP ProBook 460 G11 DOS/16″WUXGA AG IR/Core U7-155H/32GB/1TB/RTX 2050 4GB/GLAN/backlit/FPR/alu
171.802 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| BT | Yes |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| CASE_NB | Aluminum |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| LAN_NB | Yes |
| FREQUENCY_NB | 4.80 GHz |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR5-5600 |
| DISPLAY_PANEL_NB | Standard |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| VGA | No |
| VGA_SIZE_NB | 4GB |
| COLOR_NB | Silver |
| FPSENSOR | Yes |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| CARDREADER | No |
| PORTDISP_NB | 2 |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| VGA_MODEL_NB | NVIDIA RTX 2050 |
| KEYBOARD | SR |
| LITKEY | Yes |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1200 |
| CAMRES_NB | Yes |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| SCREEN_TYPE_NB | Glare |
| TOUCH | No |
| USB3_NB | 2 |
| WIFI | Yes |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| OS_NB | Free DOS |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 7 |
| CORE_NB | 12 |
| SCREEN_SIZE_NB | 16.0" |
| 3G | No |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| CPU_MODEL_NB | 155H |
| OPTIKA_NB | No |
| CPU_NB | Intel |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










