Smartphone HONOR Magic8 Pro 12GB/512GB/Zlatna
165.599 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| FLASH | Yes |
| DIMENSION | 161.2 x 75 x 8.3 mm |
| MASS | 219g |
| CAM_SEC_SMPH | 50 MP |
| SCREEN_TYPE_SMPH | LTPO OLED |
| WIFI | Yes |
| BATTIN | Yes |
| BT_DANE | Yes, Version 6.0 |
| COLOR_DETAIL_SMPH | Mat zlatna |
| COLOR_SMPH | Gold |
| FORMAT_SCREEN_SMPH | 20:9 |
| NFC | Yes |
| PLAYER_SMPH | No |
| RESOLUTION_SMPH | 1256 x 2808 |
| VIDEORES_MAIN_SMPH | 4K |
| USB_TYPE_SMPH | Type-C |
| FPSENSOR | Yes |
| LTE | Yes |
| WATERRES | IP68 water & dust |
| SD_SMPH | No |
| HEADSET_SMPH | No |
| SIM | Nano SIM |
| SIM_NO | 2 |
| BATTCAP_SMPH | 7100 mAh |
| CORE_SMPH | Octa Core |
| SPEED_CPU_SMPH | 2×4.6GHz&6×3.62GHz |
| OS_SMPH | Android |
| RAM_SMPH | 12 GB |
| RUGGED_SMPH | No |
| MEMORY_SMPH | 512 GB |
| CPU_SMPH | Snapdragon |
| CAM_MAIN_SMPH | 200 MP + 50MP + 50MP |
| SCREEN_SIZE_SMPH | 6.71" |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










