Termalni štampac MLX OCPP-812 USB+WiFi
8.832 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| Weight POS Printers | 0,85 kg |
| Maximum print width POS Printer | 72 mm |
| RESOLUTION POS PRINTER | 203 dpi |
| Thermal Head Lifespan POS Printer | 100 km |
| Printing method POS Printers | Direktna termalna štampa |
| Paper thickness POS | 0,06-0,08mm |
| Maximum Roll width POS Printer | 80 mm |
| Supported OS POS Printer | Windows, iOS, Android, Linux |
| COLOR_PRINTER | Black |
| Auto Cut Knife Lifespan POS Printer | 1.000.000 cuts |
| POS Printer Power supply | Ulaz: AC 100V-240V, 50-60Hz, Izlaz: DC 24V, 2,5A |
| Paper Type POS Printer | Termalni papir u rolni |
| Printing speed termal printer mm/s | 230 mm/s |
| Dimensions POS printer | 173x128x131 mm |
| Papaer knife type POS Printer | Automatsko i ručno isecanje |
| Connections POS Printer | USB, WiFi, RJ-11 cash drawer |
| Wallmount option POS Printer | YES |
| Additional options POS Print | Nosač za rolne uže od 80mm |
| Sensors POS Printer | no paper, open lid, thermal head overheat, paper jam |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.











