Laptop ASUS ROG Flow Z13 GZ302EA-RU011X/W11P/13.4″IPS 2.5K/Ryzen Al Max+ 395/32GB/1TB SSD/crna
392.265 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| BATTCEL_NB | LI 4-cell |
| FPSENSOR | No |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| MEMORY_CASH_NB | 16MB |
| MASS | 1200g |
| LITKEY | Yes |
| CAMRES_NB | Yes |
| SCREEN_TYPE_NB | Glare |
| VGA_SIZE_NB | Shared |
| BT | Yes |
| COLOR_DETAIL_NB | Crna |
| CARDREADER | Yes |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| LAN_NB | No |
| FREQUENCY_NB | 5.10GHz |
| COLOR_NB | Black |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| DIMENSION | 300 x 12 x 204 mm |
| USB3.1_NB | 2 |
| DIMENSION_WITH_PAC | 497 x 155 x 294 mm |
| WIFI | No |
| PORTDISP_NB | 2 |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | SR |
| MASS_BRUTO | 7056g |
| VGA_MODEL_NB | AMD Radeon |
| RESOLUTION_NB | 2560 x 1600 |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| TOUCH | No |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| VGA | No |
| OPTIKA_NB | No |
| CPU_NB | AMD |
| CORE_NB | 16 |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| CPU_MODEL_NB | 395 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| SCREEN_SIZE_NB | 13.4" |
| 3G | No |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| GRAPHICS_NB | Integrated |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen AI Max+ |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










