Laptop ACER Nitro V15 ANV15-A31 NoOS/15.6″FHD IPS 165Hz/Ryzen 7 170/16GB/1TB/5050 8GB/GLAN/backlit
218.425 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| HDDRPM_NB | No rotation |
| HDMI | 1 |
| Connector type and Max Charging power | Barrel 135W |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 2100g |
| VGA_MODEL_NB | NVIDIA RTX 5050 |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY_NB | 4.75 GHz |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| CAMRES_NB | Yes |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| USB3.1_NB | 3 |
| VGA | No |
| BT | Yes |
| COLOR_NB | Black |
| DIMENSION_WITH_PAC | 662 x 77 x 318 mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| MEMORY_CASH_NB | 16MB |
| MASS_BRUTO | 4180g |
| OPTIKA_NB | No |
| VGA_SIZE_NB | 8GB |
| 3G | No |
| COLOR_DETAIL_NB | Crna |
| CARDREADER | No |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 362.3 x 239.89 x 23.5 mm |
| LAN_NB | Yes |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| WIFI | Yes |
| CPU_NB | AMD |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| SCREEN_SIZE_NB | 15.6" |
| CORE_NB | 8 |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| CPU_MODEL_NB | 170 |
| OS_NB | Free DOS |
| Charger included in packet | YES |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 7 |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










