Laptop ASUS Zenbook Duo UX8407AA-SN151X W11P/14″3KOLEDTouch/U9 386H/32GB/2TB/olovka/futrola/2 ekrana
518.572 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| COLOR_DETAIL_NB | Siva |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| CARDREADER | No |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| MEMORY_CASH_NB | 18MB |
| MASS_BRUTO | 5300g |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| CARRY_BAG | Yes |
| USB3.1_NB | 1 |
| BT | Yes |
| COLOR_NB | Gray |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 310 x 20 x 208.6 mm |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 1650g |
| VGA_MODEL_NB | Intel Arc |
| OPTIKA_NB | No |
| FREQUENCY_NB | 4.90 GHz |
| CAMRES_NB | Yes |
| THUNDERBOLT | 2 |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| SCREEN_TYPE_NB | Glare |
| TOUCH | Yes |
| BATTCEL_NB | LI 4-cell |
| 3G | No |
| DIMENSION_WITH_PAC | 486 x 95 x 377 mm |
| Connector type and Max Charging power | USB-C 100W |
| LITKEY | No |
| RESOLUTION_NB | 2880 x 1800 |
| DISPLAY_PANEL_NB | OLED |
| VGA | No |
| VGA_SIZE_NB | Shared |
| WIFI | Yes |
| COPILOT+ CAPABLE | YES |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 9 |
| GRAPHICS_NB | Integrated |
| CPU_MODEL_NB | 386H |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CORE_NB | 16 |
| DISKSIZE1_NB | 2 TB |
| Charger included in packet | YES |
| SCREEN_SIZE_NB | 14" |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










