Laptop HP 15-fd0157nm DOS/15.6″FHD AG/Core 5-120U/16GB/1TB/srebrno bela
84.180 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| COLOR_DETAIL_NB | Bela |
| COLOR_NB | White |
| CARDREADER | No |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 360 x 19 x 236 mm |
| DIMENSION_WITH_PAC | 520 x 69 x 305 mm |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| OPTIKA_NB | No |
| LITKEY | No |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR4 (3200 MHz) |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| USB3_NB | 2 |
| LAN_NB | No |
| MASS | 1590g |
| MASS_BRUTO | 2290g |
| VGA_MODEL_NB | Intel Iris Xe |
| FREQUENCY_NB | 5.00 GHz |
| CAMRES_NB | Yes |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| TOUCH | No |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| VGA | No |
| VGA_SIZE_NB | Shared |
| BT | Yes |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| PORTDISP_NB | 1 |
| Connector type and Max Charging power | – |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| KEYBOARD | SR |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_TYPE_NB | Anti-Glare |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| CORE_NB | 10 |
| CPU_MODEL_NB | 120U |
| OS_NB | Free DOS |
| CPU_NB | Intel |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| SCREEN_SIZE_NB | 15.6" |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| GRAPHICS_NB | Integrated |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| CPU_TYPE_NB | Core 5 |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










