Laptop LENOVO Yoga Pro 9 16IAH10 Win11 Pro/16″ 3.2K OLED MT/U9-285H/64GB/2TB/RTX5070-8GB/b
413.244 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| BT | Yes |
| COLOR_DETAIL_NB | Siva |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 363 x 18 x 254 mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| PORTDISP_NB | 2 |
| DIVISION | Consumer |
| CASE_NB | Aluminum |
| MEMORY_CASH_NB | 24MB |
| KEYBOARD | EN |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY_NB | 5.40 GHz |
| CAMRES_NB | Yes |
| SCREEN_TYPE_NB | Glare |
| USB3.1_NB | 2 |
| VGA | No |
| VGA_SIZE_NB | 8GB |
| WIFI | Yes |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| Connector type and Max Charging power | – |
| MASS | 2100g |
| MASS_BRUTO | 3770g |
| VGA_MODEL_NB | NVIDIA RTX 5070 |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| DISPLAY_PANEL_NB | OLED |
| TOUCH | Yes |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| COLOR_NB | Gray |
| CARDREADER | Yes |
| DIMENSION_WITH_PAC | 592 x 79 x 332 mm |
| LAN_NB | No |
| OPTIKA_NB | No |
| RESOLUTION_NB | 3200 x 2000 |
| THUNDERBOLT | 2 |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| MEMORY_TYPE_NB | LPDDR5x-8400 |
| 3G | No |
| CORE_NB | 16 |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| CPU_NB | Intel |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 9 |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| CPU_MODEL_NB | 285H |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| MEMORY_NB | 64 GB |
| SCREEN_SIZE_NB | 16.0" |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.











