Laptop LENOVO Legion Pro 5 16ADR10 DOS/16″ WQXGA/Ryzen 9 8945HX/32GB/1TB/RTX5060/bklt SRB/Crna
318.628 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| BT | Yes |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION_WITH_PAC | 514 x 83 x 342 mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| Connector type and Max Charging power | – |
| MASS_BRUTO | 4170g |
| OPTIKA_NB | No |
| RESOLUTION_NB | 2560 x 1600 |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR5-5200 |
| USB3.1_NB | 1 |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| COLOR_DETAIL_NB | Crna |
| COLOR_NB | Black |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| PORTDISP_NB | 2 |
| DIVISION | Consumer |
| LAN_NB | Yes |
| VGA_MODEL_NB | NVIDIA RTX 5060 |
| LITKEY | Yes |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| VGA_SIZE_NB | 8GB |
| CARDREADER | No |
| DIMENSION | 364,38 x 26 x 268,06 mm |
| HDMI | 1 |
| MEMORY_CASH_NB | 64MB |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 2400g |
| FREQUENCY_NB | 5.40 GHz |
| CAMRES_NB | Yes |
| SCREEN_TYPE_NB | Anti-Glare |
| TOUCH | No |
| USB3_NB | 2 |
| VGA | No |
| CPU_NB | AMD |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 9 |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| SCREEN_SIZE_NB | 16.0" |
| CORE_NB | 16 |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| CPU_MODEL_NB | 8945HX |
| OS_NB | Free DOS |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










