Laptop LENOVO ThinkPad X1 Carbon G13 Win11 Pro/14″ WUXGA Touch/U7 258V/32GB/512GB SSD/FPR/backlEN/cr
385.213 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| COLOR_DETAIL_NB | Crna |
| COLOR_NB | Black |
| CARDREADER | No |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| KEYBOARD | EN |
| VGA_MODEL_NB | Intel AI |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1200 |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| TOUCH | Yes |
| USB3.1_NB | 2 |
| VGA | No |
| WIFI | Yes |
| BT | Yes |
| 3G | Yes |
| DIMENSION_WITH_PAC | 453 x 76 x 302 mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| DIVISION | SMB |
| FPSENSOR | Yes |
| HDMI | 1 |
| DIMENSION | 312.80 x 217.65 x 15.49 mm |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| PORTDISP_NB | 2 |
| LITKEY | Yes |
| Connector type and Max Charging power | – |
| THUNDERBOLT | 2 |
| CASE_NB | Carbon |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| LAN_NB | No |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| MASS | 1100g |
| MASS_BRUTO | 2380g |
| OPTIKA_NB | No |
| FREQUENCY_NB | 4.80 GHz |
| CAMRES_NB | Yes |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| SCREEN_TYPE_NB | Anti-Glare |
| MEMORY_TYPE_NB | LPDDR5x-8533 |
| VGA_SIZE_NB | Shared |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| CORE_NB | 8 |
| GRAPHICS_NB | Integrated |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| SCREEN_SIZE_NB | 14" |
| CPU_MODEL_NB | 258V |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 7 |
| CPU_NB | Intel |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










