Laptop LENOVO ThinkBook Plus G6 Rollable Win 11 PRO/14″ OLED/U7-258V/32GB/1TB/backlEN/siva
587.598 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| COLOR_DETAIL_NB | Siva |
| LITKEY | Yes |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| MEMORY_TYPE_NB | LPDDR5x-8533 |
| TOUCH | No |
| VGA | No |
| BT | Yes |
| COLOR_NB | Gray |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| CARDREADER | No |
| FPSENSOR | Yes |
| DIMENSION | 303 x 20 x 231 mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| PORTDISP_NB | 2 |
| DIVISION | SMB |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| LAN_NB | No |
| KEYBOARD | EN |
| MASS | 1660g |
| RESOLUTION_NB | 2000 x 1600 |
| Connector type and Max Charging power | – |
| CAMRES_NB | Yes |
| CASE_NB | Aluminum |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| FREQUENCY_NB | 4.80 GHz |
| THUNDERBOLT | 2 |
| SCREEN_TYPE_NB | Glare |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| CORE_NB | 8 |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| GRAPHICS_NB | Integrated |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| SCREEN_SIZE_NB | 14" |
| CPU_MODEL_NB | 258V |
| CPU_NB | Intel |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 7 |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










