Racunar HP 24-cr0047ny AiO/DOS/23.8″ FHD AG/Ryzen 5-7520U/16GB/512GB SSD
95.220 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| HDMI_PC | 1 |
| PSU_PC | 90W |
| KB_PC | Yes |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR5-5500 |
| USB2_PC | 2 |
| RPM_PC | No rotation |
| MOUS_PC | Yes |
| VGA_BRAND_PC | AMD |
| FORMAT_CASE_PC | All In One |
| USB TYPE_C_PC | 1 |
| OTHER_PC | Monitor 23.8" |
| WIFI_PC | Yes |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| CORE_CPU | 4 |
| GRAPHICS_PC | Integrated |
| DISCSIZE_PC | 512 GB |
| VGA_MODEL_PC | AMD Radeon |
| MEMORY_SIZE_PC | 16 GB |
| CPU_MODEL_PC | 7520U |
| VGA_MEM_PC | Shared |
| OS_PC | FreeDOS |
| OPTIC_PC | No |
| CPU_PC | AMD |
| FREQUENCY_PC | 4.3 GHz |
| CPU_TYPE_PC | Ryzen 5 |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










