
Racunar CTPC Advance Ryzen 5-9600X/B650/32GB/2TB/RX9070/3Y/škola/gaming/graficki dizajn
274.620 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| VGA_BRAND_PC | Powercolor |
| MB_PC | Gigabyte |
| DISPLAY_PORT_PC | 3 |
| FORMAT_CASE_PC | Midi tower |
| HDDINT_PC | PCI-e |
| DISC_NO_PC | 1 |
| SLOT_NO_PC | 4 |
| HDMI_PC | 1 |
| USB3_PC | 5 |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR5 6400 |
| PSU_PC | 750W |
| USB2_PC | 2 |
| CPU_PC | AMD |
| CORE_CPU | 6 |
| FREQUENCY_PC | 3.9 GHz |
| CHIPSET_PC | B650 |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| GRAPHICS_PC | AMD |
| CPU_TYPE_PC | Ryzen 5 |
| VGA_MEM_PC | 16GB DDR6 |
| DISCSIZE_PC | 2 TB |
| VGA_MODEL_PC | RX 9070 |
| MEMORY_SIZE_PC | 32GB (2x16GB) |
| CPU_MODEL_PC | 9600X |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.









