Racunar CTPC Advance Ryzen 5 5500/A520/16GB/1TB/RX6600/3Y/škola/igrice/graficki dizajn
89.562 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| VGA_BRAND_PC | XFX |
| PSU_PC | 700W |
| MB_PC | Asus |
| USB3_PC | 4 |
| FORMAT_CASE_PC | Midi tower |
| DISC_NO_PC | 1 |
| HDDINT_PC | M.2 |
| DISPLAY_PORT_PC | 3 |
| HDMI_PC | 1 |
| SLOT_NO_PC | 2 |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR4 3200MHz |
| USB2_PC | 2 |
| MEMORY_SIZE_PC | 16GB (1x16GB) |
| CPU_MODEL_PC | Ryzen 5 5500 |
| CPU_PC | AMD |
| GRAPHICS_PC | AMD |
| VGA_MEM_PC | 8GB GDDR6 |
| CORE_CPU | 6 |
| FREQUENCY_PC | 3.6 GHz |
| CHIPSET_PC | A520 |
| DISCSIZE_PC | 1 TB |
| VGA_MODEL_PC | RX6600 |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| CPU_TYPE_PC | Ryzen 5 |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










