Racunar CTPC Advance Ryzen 5-5500/A520/16GB/500GB/RTX5050/3Y/škola/igrice/graficki dizajn
104.879 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| HDDINT_PC | M.2 |
| HDMI_PC | 1 |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR4 3200MHz |
| VGA_BRAND_PC | Asus |
| FORMAT_CASE_PC | Midi tower |
| USB3_PC | 1 |
| MB_PC | Gigabyte |
| PSU_PC | 700W |
| PCI_PC | 2 |
| SLOT_NO_PC | 4 |
| SVRHA_PC | School |
| VGA_MODEL_PC | RTX5050 |
| OS_PC | Does not have |
| OPTIC_PC | No |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| GRAPHICS_PC | Nvidia |
| MEMORY_SIZE_PC | 16 GB |
| VGA_MEM_PC | 8GB GDDR6 |
| CPU_MODEL_PC | 5500 |
| FREQUENCY_PC | 3.6 GHz |
| CORE_CPU | 6 |
| CHIPSET_PC | A520M |
| DISCSIZE_PC | 500 GB |
| CPU_PC | AMD |
| SOCKET_CPU | AM4 |
| CPU_TYPE_PC | Ryzen 5 |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










