Laptop ACER Aspite Lite 15 AL15-53P NoOS/15.6″FHD IPS/Core 5 120U/16GB/512GB/srebrna
78.496 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| BT | Yes |
| COLOR_DETAIL_NB | Srebrna |
| COLOR_NB | Silver |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | SR |
| FREQUENCY_NB | 5.00 GHz |
| CAMRES_NB | Yes |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| CARDREADER | No |
| FPSENSOR | No |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| LAN_NB | No |
| MASS_BRUTO | 2650g |
| LITKEY | No |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| SCREEN_TYPE_NB | ComfyView |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| DIMENSION | 357.6 x 228.5 x 18.7mm |
| DIMENSION_WITH_PAC | 498 x 310 x 65 mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| PORTDISP_NB | 2 |
| Connector type and Max Charging power | USB-C 65W |
| MASS | 1600g |
| VGA_MODEL_NB | Intel UHD |
| OPTIKA_NB | No |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| TOUCH | No |
| USB3.1_NB | 3 |
| VGA | No |
| VGA_SIZE_NB | Shared |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| CPU_MODEL_NB | 120U |
| OS_NB | Does not have |
| CPU_TYPE_NB | Core 5 |
| CORE_NB | 10 |
| CPU_NB | Intel |
| SCREEN_SIZE_NB | 15.6" |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| GRAPHICS_NB | Integrated |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| Charger included in packet | YES |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.











