Laptop ASUS TUF Gaming A16 FA607NUG-RL117 DOS/16″WUXGA/Ryzen 7 7445HS/16GB/512GB/4050 6GB/GLAN/backl
144.135 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| COLOR_DETAIL_NB | Siva |
| CARDREADER | No |
| DIMENSION_WITH_PAC | 426 x 103 x 312 mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| Connector type and Max Charging power | Barrel 240W |
| KEYBOARD | SR |
| MASS_BRUTO | 6590g |
| LITKEY | Yes |
| CAMRES_NB | Yes |
| TOUCH | No |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| BATTCEL_NB | LI 4-cell |
| COLOR_NB | Gray |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| DIMENSION | 354 x 23 x 228 mm |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| BT | Yes |
| MEMORY_CASH_NB | 16MB |
| FPSENSOR | No |
| LAN_NB | Yes |
| MASS | 2200g |
| VGA_MODEL_NB | RTX 4050 |
| OPTIKA_NB | No |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| FREQUENCY_NB | 4.70 GHz |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| SCREEN_TYPE_NB | Anti-Glare |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| USB3.1_NB | 2 |
| VGA_SIZE_NB | 6GB |
| VGA | No |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| OS_NB | Free DOS |
| CPU_NB | AMD |
| CORE_NB | 6 |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| CPU_MODEL_NB | 7445HS |
| Charger included in packet | YES |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 7 |
| SCREEN_SIZE_NB | 16.0" |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










