Laptop HP 250 G9 DOS/15.6″FHD AG/Core 7-150U/16GB/1TB/GLAN
106.260 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| BT | Yes |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| DIMENSION | 358 x 10 x 242 mm |
| DIMENSION_WITH_PAC | 483 x 69 x 305 mm |
| PORTDISP_NB | 1 |
| Connector type and Max Charging power | – |
| MASS | 1740g |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| TOUCH | No |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| COLOR_NB | Black |
| CARDREADER | No |
| FPSENSOR | No |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| VGA_MODEL_NB | Intel Iris Xe |
| OPTIKA_NB | No |
| FREQUENCY_NB | 5.40 GHz |
| CAMRES_NB | Yes |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR4 (3200 MHz) |
| DISPLAY_PANEL_NB | Standard |
| COLOR_DETAIL_NB | Crna |
| LAN_NB | Yes |
| KEYBOARD | SR |
| MASS_BRUTO | 2320g |
| LITKEY | No |
| SCREEN_TYPE_NB | Anti-Glare |
| USB3_NB | 2 |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| VGA | No |
| VGA_SIZE_NB | Shared |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| GRAPHICS_NB | Integrated |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 7 |
| SCREEN_SIZE_NB | 15.6" |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| CPU_NB | Intel |
| CORE_NB | 10 |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| CPU_MODEL_NB | 150U |
| OS_NB | Free DOS |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










