Laptop HP Omen Max 16-ah0000nn DOS/16″2.5 AG IPS VRR 240Hz/Core U9-275HX/32GB/1TB/5090 24GB/backlit/
604.440 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| BATTCEL_NB | LI 6-cell |
| COLOR_NB | Black |
| CARDREADER | No |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 356.5 x 22.9 x 269 mm |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| PORTDISP_NB | 2 |
| HDMI | 1 |
| VGA_MODEL_NB | GeForce RTX 5090 |
| LITKEY | Yes |
| VGA | No |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| Connector type and Max Charging power | – |
| MEMORY_CASH_NB | 36MB |
| MASS | 2710g |
| OPTIKA_NB | No |
| RESOLUTION_NB | 2560 x 1600 |
| CAMRES_NB | Yes |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| VGA_SIZE_NB | 24GB |
| BT | Yes |
| COLOR_DETAIL_NB | Crna |
| DIMENSION_WITH_PAC | 428 x 94 x 332 mm |
| LAN_NB | Yes |
| KEYBOARD | EN |
| MASS_BRUTO | 4740g |
| FREQUENCY_NB | 5.40 GHz |
| SCREEN_TYPE_NB | Anti-Glare |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR5-5600 |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| TOUCH | No |
| USB3.1_NB | 2 |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| CPU_MODEL_NB | 275HX |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CORE_NB | 24 |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| GRAPHICS_NB | AMD |
| CPU_NB | Intel |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| OS_NB | Free DOS |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 9 |
| SCREEN_SIZE_NB | 16.0" |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










