Laptop LENOVO Legion 5 15IAX10 DOS/15.1″ WQXGA OLED/U9-275HX/32GB/1TB/RTX5070-8GB-G7-128B/bklt srb/c
300.375 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| BT | Yes |
| COLOR_DETAIL_NB | Crna |
| COLOR_NB | Black |
| MEMORY_CASH_NB | 36MB |
| LAN_NB | Yes |
| MASS | 2150g |
| VGA_MODEL_NB | NVIDIA RTX 5070 |
| OPTIKA_NB | No |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY_NB | 5.40 GHz |
| RESOLUTION_NB | 2560 x 1600 |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR5-5600 |
| VGA | No |
| ADAPTIVE_SYNC | Does not have |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| DIMENSION | 345 x 22 x 255 mm |
| FPSENSOR | No |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DIMENSION_WITH_PAC | 518 x 88 x 329 mm |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| PORTDISP_NB | 2 |
| DIVISION | Consumer |
| Connector type and Max Charging power | – |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | SR |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| MASS_BRUTO | 3740g |
| SCREEN_TYPE_NB | Glare |
| CAMRES_NB | Yes |
| DISPLAY_PANEL_NB | OLED |
| THUNDERBOLT | 1 |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| USB3_NB | 3 |
| TOUCH | No |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| VGA_SIZE_NB | 8GB |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| CORE_NB | 24 |
| CPU_MODEL_NB | 275HX |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| OS_NB | Free DOS |
| CPU_NB | Intel |
| SCREEN_SIZE_NB | 15.1" |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 9 |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










