Laptop LENOVO Legion 9 18IAX10 Win11 Pro/18″ WQUXGA/U9-275HX/64GB/2TB/RTX-5090-24GB/bklt srb/crna
821.680 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| COLOR_DETAIL_NB | Crna |
| FPSENSOR | No |
| PORTDISP_NB | 2 |
| LAN_NB | Yes |
| MASS | 3700g |
| VGA_MODEL_NB | GeForce RTX 5090 |
| LITKEY | Yes |
| RESOLUTION_NB | 3840 x 2400 |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR5-5200 |
| USB3.1_NB | 3 |
| COLOR_NB | Black |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| CARDREADER | Yes |
| BT | Yes |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| DIVISION | Consumer |
| HDMI | 1 |
| CASE_NB | Aluminium/Carbon |
| MEMORY_CASH_NB | 36MB |
| KEYBOARD | SR |
| MASS_BRUTO | 7600g |
| FREQUENCY_NB | 5.40 GHz |
| CAMRES_NB | Yes |
| THUNDERBOLT | 1 |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| TOUCH | No |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| VGA_SIZE_NB | 24GB |
| SCREEN_TYPE_NB | Glare |
| WIFI | Yes |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| VGA | No |
| OPTIKA_NB | No |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 9 |
| CPU_NB | Intel |
| 3G | No |
| CORE_NB | 24 |
| DISKSIZE1_NB | 2 TB |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| MEMORY_NB | 64 GB |
| CPU_MODEL_NB | 275HX |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| SCREEN_SIZE_NB | 18.0” |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










