Laptop LENOVO LOQ 17IRX10 DOS/17.3″ FHD/i7-13700HX/16GB/1TB/RTX5060-8GB/bkltSR/siva
206.338 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| FPSENSOR | No |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| CASE_NB | Plastic |
| MEMORY_CASH_NB | 30MB |
| KEYBOARD | SR |
| LITKEY | Yes |
| SCREEN_TYPE_NB | Anti-Glare |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR5-4800 |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| USB3.1_NB | 4 |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| PORTDISP_NB | 1 |
| Connector type and Max Charging power | – |
| VGA_MODEL_NB | NVIDIA RTX 5060 |
| OPTIKA_NB | No |
| FREQUENCY_NB | 5.00 GHz |
| BT | Yes |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| COLOR_DETAIL_NB | Siva |
| WIFI | Yes |
| COLOR_NB | Gray |
| CARDREADER | No |
| DIMENSION | 399 x 26 x 276,2 mm |
| DIMENSION_WITH_PAC | 589 x 88 x 370 mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DIVISION | Consumer |
| LAN_NB | Yes |
| MASS | 2885g |
| MASS_BRUTO | 4336g |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| TOUCH | No |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| VGA | No |
| VGA_SIZE_NB | 8GB |
| 3G | No |
| CORE_NB | 16 |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| OS_NB | Free DOS |
| CPU_NB | Intel |
| SCREEN_SIZE_NB | 17.3" |
| CPU_MODEL_NB | 13700HX |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CPU_TYPE_NB | Core i7 |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| MEMORY_NB | 16 GB |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










