Racunar HP Pro Tower 290 G9 DOS/i3-13100/8GB/512GB
71.898 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| RPM_PC | No rotation |
| KB_PC | Yes |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR4 3200MHz |
| VGA_PC | 1 |
| VGA_BRAND_PC | Intel |
| FORMAT_CASE_PC | Tower |
| DIMENSION | 155 x 303 x 337 mm |
| MOUS_PC | Yes |
| DIMENSION_WITH_PAC | 287 x 400 x 499 mm |
| HDMI_PC | 1 |
| USB3_PC | 4 |
| PSU_PC | 180W |
| USB2_PC | 4 |
| WIFI_PC | No |
| GRAPHICS_PC | Integrated |
| OS_PC | FreeDOS |
| FREQUENCY_PC | 4.5GHz |
| CHIPSET_PC | H670 |
| VGA_MODEL_PC | Intel UHD |
| CPU_PC | Intel |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| CPU_TYPE_PC | Core i3 |
| CORE_CPU | 4 |
| MEMORY_SIZE_PC | 8 GB |
| VGA_MEM_PC | Shared |
| CPU_MODEL_PC | 13100 |
| OPTIC_PC | No |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.











