Racunar LENOVO ThinkCentre neo 50s G5 DOS/i3-13100/16GB/512GB/SCR/DVD/USB miš i tastatura SR
85.974 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| HDMI_PC | 1 |
| MOUS_PC | Yes |
| DIVISION | Consumer |
| USB3_PC | 2 |
| VGA_BRAND_PC | Intel |
| RPM_PC | No rotation |
| KB_PC | Yes |
| USB2_PC | 4 |
| USB TYPE_C_PC | 1 |
| VGA_PC | 1 |
| CORE_CPU | 4 |
| CHIPSET_PC | B760 |
| MEMORY_SIZE_PC | 16 GB |
| DISCSIZE_PC | 512 GB |
| CPU_MODEL_PC | 13100 |
| OS_PC | FreeDOS |
| VGA_MODEL_PC | Intel UHD |
| CPU_PC | Intel |
| FREQUENCY_PC | 4.5GHz |
| OPTIC_PC | Yes |
| GRAPHICS_PC | Integrated |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| CPU_TYPE_PC | Core i3 |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.







