Smartphone HONOR Magic8 Lite 8GB/512GB/Bordo crvena
45.539 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| BATTIN | Yes |
| FLASH | Yes |
| COLOR_DETAIL_SMPH | Mat crvena |
| COLOR_SMPH | Red |
| DIMENSION | 161.9 x 76.1 x 7.8 mm |
| FORMAT_SCREEN_SMPH | 20:9 |
| MASS | 190g |
| NFC | Yes |
| WATERRES | IP68 water & dust |
| RESOLUTION_SMPH | 1200 x 2640 |
| SCREEN_TYPE_SMPH | AMOLED |
| SIM | Nano SIM |
| WIFI | Yes |
| CAM_SEC_SMPH | 16 MP |
| USB_TYPE_SMPH | Type-C |
| BT_DANE | Yes, Version 5.2 |
| FPSENSOR | Yes |
| LTE | Yes |
| PLAYER_SMPH | No |
| VIDEORES_MAIN_SMPH | 4K |
| SD_SMPH | No |
| HEADSET_SMPH | No |
| CORE_SMPH | Octa Core |
| SIM_NO | 2 |
| MEMORY_SMPH | 512 GB |
| RAM_SMPH | 8 GB |
| SPEED_CPU_SMPH | 1×2.3GHz&3×2.2GHz&4×1.8GHz |
| RUGGED_SMPH | No |
| BATTCAP_SMPH | 7500 mAh |
| OS_SMPH | Android |
| CPU_SMPH | Snapdragon |
| CAM_MAIN_SMPH | 108 MP + 5 MP |
| SCREEN_SIZE_SMPH | 6.8" |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










