Smartphone XIAOMI 17 12GB/512GB/crna
134.826 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| FLASH | Yes |
| MASS | 191 g |
| WATERRES | IP68 water & dust |
| CAM_SEC_SMPH | 50 MP |
| WIFI | Yes |
| BT_DANE | Yes |
| COLOR_DETAIL_SMPH | Mat crna |
| FPSENSOR | Yes |
| COLOR_SMPH | Black |
| DIMENSION | 151.1 x 71.8 x 8.1 mm |
| LTE | Yes |
| HEADSET_SMPH | No |
| NFC | Yes |
| SCREEN_TYPE_SMPH | AMOLED |
| SIM | Nano SIM |
| USB_TYPE_SMPH | Type-C |
| SPEED_CPU_SMPH | 2×4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6×3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M |
| CAM_MAIN_SMPH | 50 MP + 50 MP + 50 MP |
| MEMORY_SMPH | 512 GB |
| OS_SMPH | Android |
| CPU_SMPH | Snapdragon |
| RAM_SMPH | 12 GB |
| SCREEN_SIZE_SMPH | 6.3" |
| SIM_NO | 2 |
| BATTCAP_SMPH | 7000 mAh |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.










