Tablet TCL Tab 10L Gen4 WiFi 10.1″/4GB/128GB/Android/tamnoplava
13.317 RSD
Na zalihama
Očekivani rok isporuke: 1–2 radna dana
Dostava kurirskom službom BEX širom Srbije.
Imate pitanja?
Pozovite nas na
066 887 1 887
– rado ćemo pomoći (09–21 h).
Specifikacije
| VOICECALL | No |
| CPU_NAME_TABL | MediaTek MT8786 |
| OTG | No |
| FREQUENCY_TABL | 2.00 GHz |
| WIFI | Yes |
| SPEAK_TYPE_TABL | Stereo |
| COLOR_DETAIL_TABL | Mat plava |
| COLOR_TABL | Blue |
| DIMENSION | 238.9 x 155.2x 7.55 mm |
| FUTROLA | No |
| GPS | Yes |
| MASS | 450 g |
| BT | Yes |
| MIKROFON | Yes |
| HEADPHONE | Yes |
| LIGHTNING | Yes |
| SD_TABL | up to 128 GB |
| VGA_NAME_TABL | Mali G52 |
| KB | No |
| MEMORY_TYPE_TABL | LPDDR4x |
| SCREEN_TYPE_TABL | IPS |
| 3G | No |
| HDMI_TABL | No |
| MEMORY_TABL | 128 GB |
| BATTCAP_TABL | 6000 mAh |
| FRONT_CAM | 2 MP |
| RESOLUTION_TABL | 1280 x 800 |
| 4G | No |
| CORE_TABL | Octa core |
| SCREEN_SIZE_TABL | 10.1" |
| OS_TABL | Android 15 |
| CPU_TABL | MediaTek |
| RAM_TABL | 4 GB |
| BACK_CAM | 5 MP |
Deklaracija se nalazi na pakovanju proizvoda.



















